fotografia_slubna_Poznan

Oferta dla Par Młodych

Każda Para Młoda jest wyjątkowa, ma własne oczekiwania i potrzeby, dlatego też moja oferta ślubna ma charakter modułowy – o końcowym jej wyglądzie decydujecie Wy, wybierając z niej to, co jest dla Was najważniejsze. Wszystkim przyszłym Parom Młodym oferuję pakiety, które mogą być indywidualnie modyfikowane. W swojej ofercie oprócz fotografii ślubnych oferuję piękne albumy ze skóry ekologicznej lub naturalnej, prezentacje multimedialne, spersonalizowane płyty w estetycznych pudełkach.

Moją ideą jest oddać Parze Młodej coś więcej niż tylko zestaw zdjęć. Uważam, że dobra fotografia ślubna jest jak książka, która posiada swoją narrację, akcję i trzyma w pozytywnym napięciu. Jest czymś do, czego warto i chce się wrócić za jakiś czas…

Fotografuję śluby na terenie całego kraju, a  koszt dojazdu jest wliczony w cenę pakietu. Wszystkie zdjęcia ślubne, które umieszczam w Waszym albumie są specjalnie przygotowywane i retuszowane.

Zapraszam Nowożeńców do realizacji wyjazdowych sesji plenerowych. To wspaniała pamiątka, do której wrócicie po latach z wielkim sentymentem. Niezależnie czy w Waszych sercach zrodzi się myśl o sesji plenerowej nad morzem czy w górach, w Krakowie, Warszawie czy za granicą chętnie będę Wam towarzyszył.

W celu otrzymania szczegółowej oferty oraz cen pakietów serdecznie proszę o kontakt.
 
 
Kontakt
Zobacz portfolio